Belen haber Belenin şehir Portalı En Güncel Haberl
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Tarih ve Saat

SİTEYİ PAYLAŞ

Iskenderun Hosting

NEDEN İNTERNET SİTESİ?

İNTERNETTE İŞYERİ AÇMAK; Potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlar. İnternetteki şubenizdir. Sanal ortamda açmış olduğunuz bir sergi salonu veya işyeri olarak çalışır.

KURUMSAL İMAJ; Firmanızın kurumsal kimliğini destekler. Yeni teknolojileri kullanabildiğinizi, gelişmiş bir firma olduğunuzu belgeler

SUNUM; Ürün ve hizmetlerinizin ziyaretçilerinize görüntülü sunumunu yapmanızı sağlar.

ONLİNE SATIŞ
;
Sipariş formu sistemiyle satış olanağı sunar. Müşterinin hiç yerinden kalkmadan, firma sahibinin de hiç bir çaba sarf etmeden satış yapmasını sağlar.

EKONOMİ;
Broşür gönderme, faks yollama yerine e-mail ile daha kolay ve ekonomik iletişim olanakları kazandırır.

GÜNCEL;
İstediğiniz değişiklikleri saati geçmeden değiştirebilme imkanı sunar.

İLETİŞİM;
Sizinle veya bir ürününüzle ilgili bilgi almak isteyenlerle siteniz üzerinden iletişim kurarak zamandan kazanmanızı sağlar

REKLAM;
Diğer reklam çeşitlerine göre size mal olabilecek en ucuz reklam aracıdır. Diğer reklam yöntemlerine bakıldığında en geniş kitleye hitap edebileceğiniz tek reklam aracıdır.

 ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

      İngilizcesi Search Engine Optimization (SEO) olan Arama Motoru Optimizasyonu internetteki müşteri potansiyeline maksimum düzeyde ulaşabilmenize olanak sağlar. Arama motorları devi olan Google™, Yahoo, ve Live Search gibi sitelerde yer etmek, hitap ettiğiniz sektör ile ilgili aramalarda ön sıralarda çıkmak için yapılmış bir çok SEO çalışması mevcuttur. Bizim size sunacağımız çözümler ile yaklaşık 1 hafta içerisinde web sayfanızın tüm ulaşılabilir adres uzantılarını arama motorlarına kayıt ederek sitenizin ulaşılabilirliğini arttırıyoruz. Aynı zamanda aranan muhtemel sonuçlarla size ulaşan ziyaretçileri  analiz edip hangi aramalarda sitenize ulaşıldı ise anahtar kelimelerinizi o aramalara göre değiştirip ulaşılabilirliğinizi yükseltiyoruz. Şüphesiz sıralamada ilk sırada çıkmak için PageRank (PR) değeri denen Google'ın vermiş olduğu özel bir sayfa değeri var. Eğer web siteniz özgün içerik barındırıyorsa ve yazılımsal hatalar mevcut değilse PR değerinizin hızlı bir artış göstereceği muhtemeldir. Tüm bu çalışmalarımız ile size profesyonel tasarımlar ile istediğiniz web sitelerini yapıyoruz.


 WEB SİTESİ NEDİR ?

     Web üzerindeki bir sayfa ve hizmet bütünü. Bir web sitesi, HTTP başta olmak üzere HTTPS ve gerçek zamanlı veri akışı (streaming media) hizmeti veriyor olabilir. Genellikle bir alan adı (Domain name) üzerinden hizmet verir.

Buna ek olarak, bir Web sitesi statik veya dinamik olabilir: statik bir Web sitesi, genelde aynı kalır oysa ki dinamik bir Web sitesi her kullanıcı için ya da her ziyarette özel olarak oluşturulur.

Dinamik bir Web sitesinde kullanılabilen dillerden bazıları şunlardır:

  • ASP.Net
  • ASP
  • PHP
  • JSP
  • CFM

     Ek olarak ASPX uzantılı ASP.NET sayfaları içeren siteler, günümüzde popülerlik yolunda ilerlemektedirler. Bu son teknoloji ürünü siteler, çeşitli API'leri kullanarak güvenilir kodlama ve gizlilik ilkesiyle başarılı olmaya adaydırlar. Web 2.0 olarak da nitelendirilen bu Web sitesi çeşitleri, kullanıcı ile sunucu etkileşimin üst düzeylere çıktığı teknoloji olarak Internet üzerinde yerini almıştır.

     Yollanan içeriğin dinamikliği için ise JavaScript, Flash veya her türlü gerçek zamanlı veri akışı kullanılabilir.

     2008 yılı başlarında Web 2.0 adlı bir kavram doğmuştur. Bu kavram yeni nesil web sitesini ifade eder.Hız veya kodlama olarak değişen birşey olmamakla beraber renk uyumu daha zarif geçişler, yuvarlak köşeler, kontrast renklerin bir arada bulunması ile oluşturulan kombinasyonlardan ibarettir.

Bu sayfa 9324 defa görüntülenmiştir.

EBED MÜDDET TÜRKİYE CUMHURİYETİ VAR OLACAKTIR....10 Ekim 2018

ANKET

Belen Belediye Başkan Adayı Kim olsun?


Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Belenhaber.com Bir acil Bilgisayar Kurulusudur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Tek Kelime Haber Sistemi