19 Eylül Gaziler Haftası Nedeni ile Tören düzenlendi


19 Eylül Gaziler Gününün 100. Yıl dönümü dolayısı ile düzenlenen etkinlikler çerçevesinde; saat 10:00’da Atatürk Anıtında düzenlenen çelenk sunma programı
19 Eylül Gaziler Haftası Nedeni ile Tören düzenlendi

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

19 Eylül Gaziler Gününün 100. Yıl dönümü dolayısı ile düzenlenen etkinlikler çerçevesinde; saat 10:00’da Atatürk Anıtında düzenlenen çelenk sunma programı; Kaymakam Hayrettin BASKIN, Belediye Başkanı İbrahim GÜL, siyasi partilerin temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, okul müdürleri, gaziler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katlımı ile başladı.

Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Belen Temsilciliği çelenklerinin Atatürk Anıtına sunumu ile başlayan program, Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Belen Temsilcisi Ömer İNCESU’nun günün anlam ve önemini belirten konuşması ile sona erdi.

Program, gaziler günü münasebeti ile Kaymakamlığımızca Belen Seyir Terasında gaziler onuruna verilen öğle yemeği ikramı, İlçe Müftüsü Mehmet Seri DOĞRU'nun duası ile devam ettirildi. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Belen Temsilcisi İNCESU’nun teşekkür konuşması ve Kaymakam BASKIN’ın konuşmalarının akabinde yemek sonrası çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar

div id="fb-root">